Doğadan ilham alan, ışıltılı bir koleksiyon!

08 Şubat 2019
Doğadan ilham alan, ışıltılı bir koleksiyon!

Doğadan ilham alan, ışıltılı bir koleksiyon!
Femina 2018 İlkbahar/Yaz koleksiyonu baharı müjdeleyen ferah renklerle pastel tonları birleştirerek, zamansız bir koleksiyon ile tüm büyük beden kadınları Femina’nın modern dünyasına davet ediyor.
Sportif görünümün denim kumaşlarla desteklendiği koleksiyonda öne çıkan vintage esintiler, işleme ve nakış detayları fark yaratan bir tavır oluşturuyor. 
Uzun zamandır etkisini sürdüren floral temalar ile oluşturulan, çiçek desenli parçalar ise koleksiyonun Must-Have’lerinden.
Gece görünümlerini de püsküller, tüyler, taşlar ve pırıltılar ile işleyen Femina, daha güçlü bir etki ile göz alıcı bir görünümü beğenilere sunuyor.
Artırılmış gerçekliğin son dönemin en yükselen trendleri arasında olması, markaların online mecradaki gücünü arttırması ve güncelliğini koruması adına itici bir kuvvet oluşturuyor. Femina da kurduğu buyukmoda.com sitesi ile tüm ürünlerini, aynı gün kargo hızı ile, dünyanın her yerine ulaştırırken, online’a özel tasarladığı koleksiyonlar ile de, Y kuşağının ilgisini çekmeyi başarıyor. 
Sezonun yükselen trendlerinin oluşturduğu, renkli koleksiyonu keşfetmek için alışverişe başla!

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.