Yılan Deseni ile Zarafetinizi Konuşturun

08 Şubat 2019
Yılan Deseni ile Zarafetinizi Konuşturun

Yılan deseni, ilk piyasaya çıktığında yüksek maliyetli olması nedeniyle pek tercih edilmiyordu. Ancak artık her bütçeye uygun yılan desenli bluzlar, ceketler, elbiseler, ayakkabılar ve çantalar bulunabilmekte.
Yılan deseni, dönem dönem modaya damgasını vuran, adından bahsettiren ve her daim zarif duran bir desen çeşidi. Yılan deseni günümüzde “modası geçmeyenler” arasında yer almaya başladı. Yılan deseni defalarca moda haline geldi ve her moda olduğunda yılan deseni ayakkabılara, çantalara, ceketlere büyük bir ilgi oldu. İnsanlar artık yılan deseninin moda olmasını beklemiyor ve günlük hayatta sıkça kullanılmaya başladı.
En çok ceketlerde ve çantalarda rastladığımız yılan deseni, bize zarif ve sportif görünüme kavuşmamızı sağlıyor. Blue jean üzerine giyilen yılan deseni gömlek ya da ceket ile hem şık hemde spor bir görünüme sahip olabiliyoruz. Kot pantolonun verdiği sportif havayı, yılan deseni gömleğimizin kibar esintisi ile birleştiriyoruz. Yılan deseninin gizemli havasını büyük beden gömlek ve ceketler ile hissedebileceksiniz.
Yılan deseni ürünler piyasaya sert ve şık görünümlü bir imaj çizerek çıktı. Bu nedenle yılan deseni ilk olarak çalışan kadınlar hızla benimsediler. Yılan desenli çantaları, büyük beden ceket ve gömlekleri ofis hayatında kullanabilir, tarzınıza farklı soluklar katabilirsiniz.
Çanta ve ayakkabılarınızda tercih edeceğiniz yılan deseni, tarzınıza küçük, zarif dokunuşlarla hareket kazandıracaktır. Oluşturacağınız siyah tonlarının ağırlıklı olduğu kombininizi yılan deseni şık çanta veya ayakkabılar ile renk orantısını sağlayacak ve asil bir görünüme sahip olacaksınız. Günlük hayatta çok sık tercih ettiğiniz kot pantolon ve basic bir tişört ile kullanacağınız yılan deseni çanta veya ayakkabı sizi en kısa yoldan spor-şık görünüme ulaştıracaktır.
Büyük beden yılan deseni elbise tercih edenlerdenseniz ise siyah çanta ve ayakkabı ile elbisenize dikkat çekip, şık ve sade bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yılan deseni bluzları kombinlerken ise kot pantolon veya siyah pantolon tercih edip altına da sade bir ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.
Yılan deseni pantolon ülkemizde fazla iddialı olduğu için pek tercih edilmemektedir. Eğer risk almayı ve iddialı görünmeyi seviyorsanız büyük beden yılan deseni pantolonlar tercih edebilirsiniz. Ancak pantolon yeterince gösterişli olacağından kombininizi sade parçalarla tamamlamalısınız. Aksi takdirde karmaşık bir görünüme sahip olabilir ve yılan deseni pantolonunuz kombininizin diğer parçaları arasında kaybolacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.