Show Filter
Total of 1 products are displayed.

Büyük Beden Gecelik Modelleri

Evde geçirdiğimiz bu zamanlarda hepimizin en büyük şikayetlerinden biri de eminiz ki aldığımız kilolardır. Bu sebepten ötürü de son zamanlarda artan aşırı kilolar neticesinde bir çoğumuz büyük beden gecelik almak isterken zorluklar yaşıyoruzdur. Neyse ki bu sayede her bedene uygun, büyük beden satan mağazalar karşımıza çıkmakta. Dilediğiniz modeli bulmanıza yardımcı olan bu mağazalarda herkese uygun büyük beden gecelik modelleri rahatlıkla bulunmaktadır. Sizlerde arayışlardan sıkıldıysanız bu büyük beden satan mağazaları kolaylıkla tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Büyük Beden Gecelik Modelleri

Yalnızca kıyafet seçimlerinde ki alternatiflerle kalmamakla birlikte büyük beden iç giyim seçeneklerinde ki alternatiflerde farklı model ve renk seçenekleriyle özellikle de bayanlara sunulmaktadır.

Uzun Kollu Gecelik Elbise Fiyatları Nedir?

Gecelik modelleri için çok sayıda alternatif bulunuyor. Takım halinde veya tek parça olarak sunulan geceliklerin kumaşları da birbirinden farklılık gösteriyor. Takım, elbise veya kumaş türüne bağlı olarak geceliklerin fiyatları da değişkenlik gösteriyor. Genelde düz model uzun kollu ve boydan gecelikler 75 TL ile 150 tl arasında bir fiyat seyri izlemektedir. Desenli ya da dantelli uzun gecelik modelleri ise genellikle 100 tl ile 200 tl arasındadır. Uzun kollu mini gecelikler ise 75 TL ile 150 tl arasındadır.

En Çok Tercih Edilen Gecelik Renkleri

Farklı renk seçenekleri konusunda iç giyim konusunda özellikle de bayanlara birçok alternatif sunulmaktadır. Kırmızı renk seçeneklerinden tutunda, siyah, beyaz, fuşya gibi en çok dikkat çeken birçok renkte büyük beden iç giyim kıyafetlerini rahatlıkla bulabiliyoruz. Büyük beden bayan gecelikler için dilediğin modeller arasında farklı tasarımların ve renklerin muhteşem birleşimi ile müşterilerin beğenisine sunulan gecelikler uygun fiyatlarda satılmaktadır.

Gecelik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İster internette, ister size yakın mağazalarda çok sayıda gecelik çeşitlerini farklı renk ve desenlerle bulabilirsiniz. Tamamen rahat olduğunu düşündüğünüz pamuk takımlardan veya ipeksi kumaşlar arasından birini rahatlıkla seçebilirsiniz. Gecelik seçerken en önemli hususlardan birisi de genelde uyumadan önce tercih edilen geceliklerin konforlu ve kumaş dokusu olmasıdır. Bu noktada uyku sırasında cildi rahatsız etmemesi ve kumaşın terletmemesi aranan ilk özellikler arasında yer alıyor.

Gecelik ve Pijama Farkı Nedir?

Elbette bilindiği üzere ikisi arasında oldukça belirli farklar vardır. Gecelik daha ince kumaştan yapılmıştır. Bu sebepten dolayı özellikle de evlenecek olan bayanların tercihi bu yönde olmaktadır. Saten gecelikler erkeklerin daha çok dikkatini çekmektedir ve genellikle yazın giymek daha kullanışlı olur. Pijamaya gelecek olursak; kışın ısıtması açısından oldukça kullanışlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Pijamayla da daha çekici olmak isterseniz güzel modelde sabahlıklar tercih edebilirsiniz.

Gecelik Fiyatları Nedir?

Genel olarak bir fiyat aralığı belirlenecek olursa 100 tl ile 300 TL arasında bu fiyat değişkenliği görülmektedir. Bu sayede hem kendinize ve vücudunuza en yakışacağına inandığınız ürünü rahatlıkla seçebilecek hemde maddi olanak tablosu olarak hangisi sizin bütçenizi aşmayacaksa rahatlıkla onu alabilirsiniz. Tabi gecelik denince akla en çok gelen iki model dantel ve saten olarak karşımıza çıkmaktadır. Bayanlar aradıkları büyük beden geceliklerde model ve renk seçerken birçok alternatif olsun isterler. Büyük beden seçeneklerinde maalesef ki bu seçim şansı normal bedenlere göre oldukça zordur. Bu konuda son dönemlerde firmaların, büyük beden seçeneklerini artırdığını görmekteyiz. Bu seçenekler sayesinde ise bayanlar büyük beden iç giyim seçiminde dinlediklerini artık daha kolayca bulabiliyorlar.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
Prepared by  T-Soft E-Commerce.