İade & Değişim

İADE NASIL YAPARIM?
- İade etmek veya değişim yapmak istediğiniz ürün/ürünleri; 14 gün içerisinde (ürünün satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, kullanılmamış ve 14 günlük cayma hakkı süresini aşmamış olması halinde) faturanın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurarak Yurtiçi Kargo yada Sürat Kargo ile belirtilen Femina Tekstil adresine, alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli olarak gönderilen ürünleri buyukmoda.com kabul etmeyerek hiçbir işlem yapmadan geri gönderecektir!
*Sadece Abiye ürünlerine özel iade işlemi; ürünün teslimat tarihi ile aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.
- Onaylanan iadeniz 10 gün içinde ödeme şeklinize göre hesabınıza gönderilecektir.


İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?
- İadeniz buyukmoda.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra, yukarıda  belirtilen koşullara uygunluğu kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.
*Kampanya dahilinde alınan ürünlerde,  ürün iadesi istenildiğinde kampanya iptal edilir.
*300 TL ve üzeri KARGO BEDAVA kampanyası ile ürün alan müşterilerimiz, ürün iadesi yapıp, toplam siparişleri 300 TL’nin altına düştüğü taktirde 9.95 TL kargo ücreti müşteriye yansıtılır.
 
 
ÜRÜNLER NASIL İADE DIŞINA ÇIKAR?
- İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, aksesuarı eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
*Aksesuarlarda değişim, iade kabul edilmez.
 

DEĞİŞİM NASIL YAPARIM?
*Buyukmoda.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak bize geri gönderebilirsiniz.
*Değişim işleminin yapılabilmesi için, iade etmek istediğiniz ürünün etiketinde yer alan kod numarasını, renk ve bedenini yazıp, yerine almak istediğiniz ürünün yine aynı şekilde ürün kodu, renk ve bedenini yazınız.
*Sadece beden değişimi yapılmaktadır, farklı bir ürün ile değişim yapılamaz.
*Yerine istediğiniz ürünün kalmaması durumda, satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu durumda para iadesi yapılacaktır.
*Kampanyalı, indirimli ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

*Değişim kargonuz bize ulaştıktan sonra (10) on iş günü içinde yapılacaktır.
*Sadece Abiye ürünlerine özel değişim işlemi; ürünün teslimat tarihi ile aynı gün içerisinde iade edilmesi durumunda geçerli olacaktır.
*Değişim yapılan ürünlerde iade kabul edilmez. 2.kez değişim talep edildiği takdirde tüm kargo masrafları müşteriye aittir.İADE & DEĞİŞİM ADRES DETAYLARI
Femina Tekstil Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kocasinan merkez mah. Bağcılar yolu cad. No:5 Bahçelievler/İstanbul-Turkiye

  • +90 212 474 63 64 – 65 Whatsapp: +90 542 336 46 22

*İade veya Değişimini istediğiniz ürünü, iade formunu eksiksiz doldurarak herhangi bir Yurtiçi Kargo yada Sürat Kargo şubesinden belirtilen Femina Tekstil adresine alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 374432418
Sürat Kargo İade Kodu: 1028217861


*Ayrıntılı bilgi için 0212 474 63 64 - 474 63 65 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. musterihizmetleri@buyukmoda.com

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.