İade & Değişim

İADE NASIL YAPARIM?
- İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri; 14 gün içerisinde (ürünün satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş, kullanılmamış ve 14 günlük cayma hakkı süresini aşmamış olması halinde) faturanın arka yüzündeki iade formunu eksiksiz doldurarak Yurtiçi Kargo ile belirtilen Femina Tekstil adresine, alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.
Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli olarak gönderilen ürünleri buyukmoda.com kabul etmeyerek hiçbir işlem yapmadan geri gönderecektir!
- Onaylanan iadeniz 10 gün içinde ödeme şeklinize göre hesabınıza gönderilecektir.
*Ürünlerimizde değişim yapılmamaktadır.


İADE SÜRECİ NASIL İŞLER?
- İadeniz buyukmoda.com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra, yukarıda  belirtilen koşullara uygunluğu kontrol edildikten sonra onaylanacaktır.
*Kampanya dahilinde alınan ürünlerde,  ürün iadesi istenildiğinde kampanya iptal edilir.
*1500 TL ve üzeri KARGO BEDAVA kampanyası ile ürün alan müşterilerimiz, ürün iadesi yapıp, toplam siparişleri 1500 TL’nin altına düştüğü taktirde 44.95 TL kargo ücreti müşteriye yansıtılır.

*Tüm iade taleplerinde 44,95 TL kargo ücreti müşteriye yansıtılır.


 
 
ÜRÜNLER NASIL İADE DIŞINA ÇIKAR?
- İade süresi dolan, faturasız, etiketsiz, kullanılmış, aksesuarı eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.
*Aksesuarlarda değişim, iade kabul edilmez.
 

İADE & DEĞİŞİM ADRES DETAYLARI
Femina Tekstil Ür. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kocasinan merkez mah. Bağcılar yolu cad. No:5 Bahçelievler/İstanbul-Turkiye

  • +90 212 474 63 64 – 65 Whatsapp: +90 542 336 46 22

*İade istediğiniz ürünü, iade formunu eksiksiz doldurarak herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden belirtilen Femina Tekstil adresine alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İade Kodu: 374432418

*Ayrıntılı bilgi için 0212 474 63 64 - 474 63 65 Müşteri Destek Hizmetlerini Arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. [email protected]

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.