Büyük Beden Ev Şortu Modelleri

Filtreyi Göster
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Birbirinden Rahat Ev Şortlarıyla Tarzınızı Evde de Yansıtın!

Birçok kadın ev yaşamında konforu yaşamak adına ev şortlarını tercih ediyor. Ev işlerini yaparken rahat ettirmesinin yanı sıra spor yaparken ve alışverişe giderken de tercih edilebilecek birçok model mevcut. Ev şortları yalnızca rahatlık için değil aynı zamanda evde de tarzını yansıtmak isteyen kadınlar için bir numaralı tercih. Bilindiği gibi şortları kombinlemek oldukça kolay. Son dönemde ortaya çıkan yüzlerce model sayesinde her kadın kendi tarzına ve bedenine uygun şık ve rahat bayan şort modelleri bulabiliyor. Bu sayede rahatlığından ödün vermeyen kadınlar aynı zamanda tarz da görünüyor.

Ev Şortları Dışarıda da Giyilebilir Mi?

Kadın salaş şort artık yalnızca evde değil, sokağa da taşmış durumda. Özellikle gençler arasında rahat bir tarz benimseyenlerin tercihi genellikle bu yönde oluyor. Ancak yalnızca evde şort giymek isteyen kadınlar için de salaş şortlar büyük bir rahatlık tanıyor. Kadınlar olarak aynada gördüğümüzü beğenmek isteriz ve bu ev için de geçerlidir. Rengarenk tasarımlarıyla, farklı şekilleriyle ve heyecan verici desenleriyle ev şortları, ev yaşamında da rahatlığın yanında güzellik vaat ediyor.

Büyük Beden Ev Şortu Modelleri

Beden olumlama akımının nihayet ortaya çıkmasıyla tüm kadınlar her bedende kendi tarzlarını yansıtan giysilere keyifle ulaşabilmeye başladı. Elbette ev şortları için de bu durum geçerli. Geçmiş dönemde büyük beden ev şortu modelleri kolay ulaşılır olmamasıyla ve ulaşıldığında da sınırlı tasarımlarda olmasıyla kadınları mutsuz ediyordu. Ancak şimdi tüm bedenler için her tarz ve modele uygun yüzlerce seçenek mevcut. Büyük beden şortları kilolu insanların şort giymemesi gerektiği algısının yıkılmasıyla oldukça popüler hale geldi. Özellikle vücut tipinize uygun modelleri tercih ederek bedeninizin güzelliğini ortaya çıkarabilirsiniz. Bu modeller arasından penye ev şortu büyük beden için vazgeçilmez bir seçenek. Rahatlığın yanı sıra vücudu da oldukça güzel göstermekte. Vücut tipine uygun bir penye şort seçilmesi halinde kişinin aynadaki yansımasına hayranlık duyması işten bile değildir.

Büyük Beden Ev Şortunda Model Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Büyük beden ev şortunda model seçerken yüksek bel modellerden yana tercih yapılması doğru bir seçenektir. Yüksek bel şortlarla modaya evde de uymaya devam ederken aynı zamanda göbek kısmının toparlanarak daha sıkı görünmesini de sağlayabilirsiniz. Özellikle bel bölümünün dar, bacak kısmının bol olduğu bir ev şortu tercih etmek beli ve bacakları olduğundan çok daha ince gösterecektir. Kilolu bireyler bacak aralarında sürtünme kaynaklı rahatsızlıklar yaşayabilmektedir. Uzun şortları tercih etmek hareket özgürlüğü tanıyacak ve diz hizasının biraz üstündeki uzun şort modelleriyle oldukça şık bir görüntü ortaya çıkacak. Eğer bacak arasında pişik durumu yoksa mini şortları da güzel bir tercih olacaktır. Mini şortların bacakları sarmasının yanı sıra hareket özgürlüğünü sınırlamayacak genişlikte olanları rahatlıkla tercih edilebilir. Penye gibi esnek kumaşlardan üretilmiş mini şort modelleri geniş hareket özgürlüğünün yanı sıra oldukça şık bir görüntü sunmaktadır.

Daha Dar Modeller Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şortun bacakları kalın gösterdiğiyle ilgili yıllardır süregelen bir şehir efsanesi mevcuttur. Doğru model ve kumaş seçimiyle şort aksine olunandan daha zayıf gösterir. Örneğin esnemeyen bir kumaş tercih edildiğinde şort bacakları sıkacaktır ve kalan kısımda taşma görüntüleri ortaya çıkacaktır. Bu durumda kilolu gösterir. Esnek bir kumaş tercih edildiğinde tam aksine olunandan daha da zayıf gösterecektir. Ev Şortlarıyla Tarzınızı Evinizde Yansıtabilirsiniz Birkaç dakikalık araştırmayla birbirinden rahat ev şortlarıyla tarzınızı evde de yansıtabilirsiniz. Eğer büyük bedenseniz bedeninize ve tarzınıza uygun birçok büyük beden ev şortu modellerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda penye ev şortu büyük beden hanımlar için, hem tarz hem rahatlık açısından tercih edilmesi en doğru kumaş türüdür. Evde geçirilen uzun saatlerin artmasıyla birçok kadın salaş şort giymeye başlamıştır. Ev şortu fiyatlarıyla da oldukça caziptir çünkü her bütçe için birçok seçenek mutlaka mevcuttur. Siz de bayan şort modelleri arasında araştırma yaparak sizin için en uygun ve en güzel modeli bulabilirsiniz.

Penye şort terletir mi?

Penye kumaş tekstilde en çok kullanılan kumaş türüdür. Yumuşak ve esnek yapısı sayesinde kullanan kişilerin de vazgeçemediği bir kumaştır. Penye kumaş nefes alan bir yapıdadır dolayısıyla bu kumaştan üretilen hiçbir kıyafet terleme sorunu yaşatmaz. Penye şortlar evde çok yoğun geçen bir temizlik sonrası dahi tamamen kuru kalır ve terlemenize hiçbir etkisi yoktur. Zaten hali hazırda penye kumaşın terletmeme özelliği sayesinde yalnızca giysilerde değil birçok üründe kullanılmaktadır. Ev şortu seçmek istiyorsanız ve kumaşı konusunda kararsızsanız kesinlikle penye kumaştan üretilmiş bir şort tercih etmelisiniz. Kadınlar evde de en az dışarıdaki kadar hareketli olabilmektedir. Bu sebeple terleten bir kumaşla kimse rahat edemez. Terletmeyen bir kumaştan üretilmiş penye şortların tercih edilmesi konfor alanını oldukça genişletecektir.

Büyük beden şort fiyatları?

Geniş bir model çeşitliliği bulunan ev şortları fiyat konusunda da geniş bir yelpaze sunmaktadır. Onlarca model çeşitliliğinin yanı sıra fiyatları da 50 TL’den 200 TL’ye kadar geniş bir aralıktadır. Dolayısıyla ev şortu fiyatları konusunda net bir bilgi vermek mümkün değildir. Belirlediğiniz modelde ev şortunu bütçenize en uygun fiyat seçeneğiyle bulmanız mümkün olacaktır. Her bedene ve her bütçeye uyan ev şortları özellikle evde geçirilen zamanın oldukça artmasıyla sıklıkla tercih edilir hale gelmiştir. Siz de kısa bir değerlendirme yaparak kendiniz için en uygun ev şortunu bulabilirsiniz. Özellikle penye modeller büyük beden hanımlar için hem kullanışlı hem de şık olacaktır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.