Büyük Beden Bikini Modelleri

Filtreyi Göster
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bikini Takımı Seçerken Yardımcı olacak İpuçları

Yaz aylarının vazgeçilmez plaj giyim ürünlerinden biki takımları kadınların gözdesidir. Bikiniler bana yakışmıyor diyorsanız merak etmeyin daha kendi vücut tipinize yakışan bikini takımları keşfetmemişsiniz demektir. Her kadının kendine has vücut tipleri bulunmaktadır ve tabikide Her vücut tipine özel bikini takımlar üretilmiş, tasarlanmıştır. Biz kadınlar olarak günlük hayatlarımızda modayı yakından uzaktan takip ediyoruz. Yaz mevsimin ve diğer mevsimlerdede olduğu üzere birçok moda anlayışını kendi stilimize uyarlıyoruz. Biz kadınlar olarak plaj giyim de en ikonik parçaları almayı tercih ediyoruz. Plaj giyiminde, kendi zevkinize göre iyi bir bikini takımı seçmek plajlarda, deniz kenarlarında şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Saç Renginize Göre Bikini Seçimi

Vücut tipine göre bikini takım seçimler yapılmadan önce ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey şaç renginizdir. Saç renginiz yüz şeklinizden tutun göz renginizi ten renginizi ortaya çıkaran en önemli faktördür. Saç renginiz daha açık tonlarda ise size önerebileceğimiz bikini takım renkleri ; sarı tonlarda saç renginiz var ise koyu yeşil siyah gibi koyu tonlar sizi daha canlı ve asil gösterir. Kumral saç rengine sahipseniz kahverengi pastel tonlarda bikini seçimleri sizi olduğunuzdan daha şık gösterecektir. Saç renginiz koyu siyah tonlarında ise açık renkler tercih etmeniz en uyumlu olabilecek seçeneklerdendir.

Atletik Vücutlar İçin Bikini Modelleri

Atletik vücut yapısına sahipseniz istediğiniz bikini seçimini herkes gibi yapabilirsiniz. Eger atletik vücuda sahipseniz özgüvenli hissettiğiniz vücut bölümünüzü öne çıkarmak sizin için iyi bir tercih olabilir. Örnek verecek olursak bacaklarınızın ön plana çıkması istiyorsanız ona göre bikini altı seçimi bikini modelleri seçimler yapılmalıdır.

Kısa Boylular İçin Bikini Seçimi

Yaz ve plaj giyiminde en çok sıkıntı çeken minyon tipli kadınlarımız için bikini seçimi önerileri ile geliyoruz. Kısa boylu, minyon tipli bir vücut yapısına sahip iseniz kıyafet seçimlerinde bikini seçimlerinizde dikkatli olmanız gerekir. Boyunuzu kısa gösterecek bikini /plaj giyimlerinden kaçınmalısınız. Ne gibi bikinilerden kaçınılmalıdır ? yüksek bel bikini modelleri seçilmelidir. bacak boyunu uzun göstermenin bir başka yoludur yüksek bel bikiniler. Desen seçimlerinde ise desensiz sade düz renk seçilmelidir yada dikey çizgilerden oluşan bir bikini deseni sizi daha uzun gösterebilir.

Uzun Boylular İçin Bikini Seçimi

Uzun boylular için bikini seçimi önerileri. Günümüzde kısa boylular kadar uzun boylu kadınlarımızında kıyafet, bikini seçimi oldukça zordur. Vücut uzunluğunun dengeli ve orantı bir görünüm elde edilmesi için en uygun renkler ve bikini tasarımları tercih edilmelidir. Örneğin bikini seçimlerinde, düz desensiz ve sade ürünlerin tercihleri sonucu boyunuz orantılı ve güzel bir görünüm elde ediceksinizdir.

Kamufle Etmek İstediğimiz Bölgeler

Günümüzde sosyal medya kullanımıyla birlikte kusursuz görünüm algısı artmaktadır. Aslında sadece günümüzde değil yüzyıllardan beri her bir bireyin kendi içinde kamufle etmek istediği vücut uzuvları, bölgeleri kusursuz görünüm algısı yüzünden artmaktadır. Ve spesifik olarak bikini seçimlerinde özgüvensiz bölgelerimizi kamufle etme isteğimiz git gide artıyor. Alt göbeğiniz bel bölgenizden şikayetçiyseniz yüksek bel bikini kullanımı korseli yüksek bel bikinileri kullanabilirsiniz. Diğer bir sorun gördüğünüz yer kalça ve basen bölgeleri ise bikini seçimlerini şort, etekli yada pareo gibi uygulamalarla dengeleye bilirsiniz.

Bikini Seçimi Yaparken Ten Renginin Önemi

Bikini seçimi yaparken bir diğer dikkat etmemiz en önemli özelliklerden biri ten renginize uyumlumu bikini kullanımı. Ten renginize en uygun renkleri seçmek sizin canlı, asil görünüm elde etmenize işe yarayacaktır. Ten renginiz beyaz, beyaza yakın renklerde ise koyu tonlar sizin için yaratılmışlardır. Ten renginiz buğday yani biraz daha açık koyu tene sahipseniz size önerimiz pastel renkli bikini tercihleridir. Eger ten renginiz esmer, koyu renk ise size yakışacak en güzel renk beyaz ve renkli tercihler olacaktır.

Dikdörtgen Vücut Tipini Daha İyi Gösterecek Bikiniler

Dikdörtgen vücut tipini daha iyi gösterecek bikiniler ilk öncelikle şunlara dikkat edilmelidir. Dikdörtgen vücut tipinin diger vücutlardan farkı bel omuz ve kalça genişliklerinin aynı oranda olması. Peki ben dikdörtgen vücut tipine sahibim ve ne yapmalıyım diyorsanız. Renkli, desenli, fırfırlı, yatay çizgili bikinileri seçmek sizin için en iyisi olacaktır.

Kum Saati Vücut Tipine Yakışacak Bikiniler

Kum saati vücut tipine sahip olan insanların omuz genişliği ve kalça genişliği aynı orantıdadır. Bel bölgelerinde belirgin bir kıvrım mevcuttur. Peki kum saati vücuduna uygun bikini tercihleri nelerdir? Belirli bir yer kamufle etme çabaları olmadıkları için istediği bikini turu seçebilirler yada daha şık, cesur tercihler yaparak kendinize ne yakıştırıyorsanız ona uyum sağlayın.

Hangi bikini göğsü büyük gösterir?

Üçgen bikini tercihleri gögüs bedeninizi oldugundan büyük gösterebilir.

Destekli Bikini ne demek?

Destekli bikini, üst bikini giyiminde gögüs kaplarının içine yerleştirilen kaplardır. Diğer bir adı push up’tır. Ne işe yararlar? Göğsümüzü dolgun göstermeye yararlar.

Drapeli bikini ne demek?

Drapeli bikini takımları, vücudumuzu toparlar ve bizlere daha sağlıklı, fit görünüm sunarlar.

Bikini kaç parça?

Bikini fiyatları bikinilerin kullanım alanlarından, üretilen kumaşlara markalara göre değişmektedir.

İyi bir bikini hangi özellikleri taşımalıdır?

iyi bir bikini, kendi saç rengine vücut tipine en yakışanıdır.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.