Görünümünüzü Bir Üst Seviyeye Taşıyacak İpuçları

17 Mayıs 2020
Görünümünüzü Bir Üst Seviyeye Taşıyacak İpuçları

Kadınlar, her haliyle güzeldir ama tarzımızı daha da güzelleştirecek, güzelliğimizi daha da ön plana çıkaracak noktalar yok mu? Tabii ki var... Gelin, bunları hep birlikte öğrenelim! 

İyi ki varsın yüksek bel!

Yazdıklarımızı uyguladığınızda siz de bizim gibi ‘iyi ki varsın yüksek bel’ diyeceksiniz. Çünkü yüksek bel pantolon ve etekler, vücudunuzun formunu daha da güzel gösterir. Üstelik yüksek bel, son zamanların trendlerinden biri olduğu için modaya uygun bir tarza sahip olmanızı da sağlar.   

Kemerler dolaptan çıksın! 

Zaman, kemerleri dolaptan çıkarma zamanı! Eteklere, pantolonlara, elbiselere, tuniklere, ceketlere; kısacası birçok kıyafetinize kemer takabilirsiniz. Kemerler hem kombinlerinize güzel bir dokunuş katar hem de belinizi daha fazla ortaya çıkarır. Daha ne olsun? 

Yatay çizgileri eleyin!

Dolabınızdaki yatay çizgili kıyafetleri seviyor olabilirsiniz ya da tam da böyle bir kıyafet almak üzeresinizdir ama şimdi hemen bu hislerden ve fikirlerden uzaklaşıyorsunuz. Yatay çizgiler düşmanımız, dikey çizgiler dostumuz! Dikey çizgili kıyafetler tercih etmeye başladığınızda farkı siz de göreceksiniz.   

V yaka deyip geçmeyin!

V yaka bir elbise, düşündüğünüzden çok daha fazlasıdır! Size hem şıklığı hem de zarif bir görünümü bir arada sunar. V yaka elbiseler ile zarafetinizi göstermeye hazır mısınız?

Büyük takılar tercih edin!  

Sıra geldi son ipucumuza... Bu yüzden sizi ‘XL’ olarak adlandırılan aksesuar trendi ile tanıştıralım. Büyük kolye ve küpelerden oluşan bu trend, kıyafetinize hoş bir hava katarak şıklığınızı tamamlar.

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.