Büyük Beden Kadın Giyimde En Çok Tercih Edilen Modeller

03 Mayıs 2020
Büyük Beden Kadın Giyimde En Çok Tercih Edilen Modeller

Büyük beden kadın giyimde en çok tercih edilenler serimizin ilk yazısına hoşgeldiniz. Başlamadan önce belirtmemiz gerekiyor. Renkler ve zevkler tartışılmaz çünkü vücut yapısı, saç ve ten rengi gibi özelliklerin etkisiyle herkese yakışan farklıdır. Ama bazı modeller vardır ki, güzel ve şık görünmek isteyen herkes tarafından tercih edilirler ve dolabımızın önünde kararsızca durduğumuz günlerin kurtarıcısı olurlar.

Gelin, her dolabın olmazsa olmazı, klasik ve zamansız bu parçaları birlikte inceleyelim.

Her Daim İlk Tercih Jean

Kot pantolonlar, özellikle yüksek belli ‘’mom’’ jeans, sadece büyük beden kadınların değil, herkesin tercihi! Pratikliği, kolay kobinlenebilmesi ve vücut hatlarımızı güzel göstermesi sebebiyle, büyük beden alt giyim kategorisinin gözdesi tabiki de jean pantolonlar! Ama günden güne modumuz ne kadar farklılık gösteriyorsa, kot pantolon çeşitleri de o kadar farklılık gösteriyor.

Kuşkusuz, dolapların ve gönüllerin bir numarası yüksek belli pantolon ama eğer yüksek belli pantolonların popülaritesi ile yarışabilecek bir parça daha varsa bu da, taş detaylı kot pantolondur! Aramızda cumartesi günü dışarı çıkarken bu modeli tercih etmemiş yoktur heralde.

Jean pantolon-severlerin dolabını ele geçirmiş bir başka model ise ispanyol paça kot pantolon. Altına ne giyerseniz giyin bacak boyuna beş cm ekleyen bu parça gerçekten harikalar yaratıyor!

Son olarak, en çok tercih edilen jean pantolon modelleri kategorisine girmeye hak kazanmış parça ise… Doğru bildiniz, boru paça pantolon! Büyük beden kadın giyimin parlayan yıldızı bu modelin en güzel tarafı, üst bacağı sarıp alt bacaktan dökümlü bir şekilde inerek, bacakları ince ve zarif göstermesi. Bu parçayı ten renginize yakışan bir gömlek ile kombinleyerek özel akşam yemeklerinde, şık ve sportif bir görünüş yakalayabilirsiniz.

Vazgeçilmezin Adı: Tunikler

Tunik deyip geçmeyin. Karın ve bel bölgemizin gözümüze battığı günlerde imdadımıza en hızlı koşan bu parçanın büyük beden kadın üst giyim kategorisinin en çok tercih edilenlerinden olması sürpriz değil. Ama tunik modeli hakkında şaşırtıcı bir detay vermemiz gerekirse, o da bu parçanın Roma İmparatorluğu’nda senatörler tarafından bile giyilmesi! Yani, tunikleri şıklık ve zerafetle bağdaştırıyor olmamız tesadüf olmayabilir. :) Tuniği, en iyi arkadaşı olan tayt ile kombinleyerek, seçeceğiniz tunik modeli ile yazın tiril tiril ve ferah, kışın ise sıcak ve korunaklı hissedebilirsiniz!

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.