Buyukmoda.com x Bloggers

10 Nisan 2019
Buyukmoda.com x Bloggers

buyukmoda.com geçtiğimiz ay gerçekleştirdiği proje ile çekimlerini tek vücut tipini temsil eden profesyonel modellerle değil 52 beden genç influencer kadınlar ile yaparak Türkiye’de bir ilke imza attı. Güzellik dayatmalarına karşı duran marka büyük beden kadınının hayatın içinde, görünür, pozitif, eğlenceli ve şık duruşunu ortaya koymak için yola çıktı.

Filtresiz, hilesiz güzellik anlayışını savunan firma dünyada ‘body positivity’ olarak bilinen ve dilimize ‘Beden olumlama’ olarak yansıyan akımı sonuna kadar destekleyen bu projesi ile büyük beğeni topluyor.

Büyük bir genç alıcı kitlesine sahip Buyukmoda.com kadınların dış görünüşlerini sevmelerini hedefleyerek büyük beden kadınlara Kendin ol, Gerçek ol, Bizimle ol mesajı veriyor!

@buyukmoda Instagram hesabında ise kıyafetlerini özgürce paylaşan kadınlara ve onların hikayelerine storyler’de #sizdengelenler başlığı altında yer vererek, takipçilerinin özgüvenlerini pekiştiriyor.

Projede markaya destek veren başlıca influencer’lar ise @benimbuyukbedenim @hayatimakyajla @mehtapturkeli @buketboydas özgüvenli ve trendy stilleri ile takipçilerine ilham vererek onları yüreklendiriyorlar…

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.