Evde Kal, Şık Kal!

14 Mayıs 2020
Evde Kal, Şık Kal!

Ev demek rahatlık demek, giyilen rahat tişörtler, taytlar, eşofman takımları demek! Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sebebiyle evde geçirdiğimiz günler eskiye nazaran artmış durumda. Hal böyle olmuşken şıklık ve moda anlayışımız biraz daha rahatlığa ve giysilerimizde konfora kaymış bir durumda. Bu günlerde kendimizi iyi hissetmemiz, modumuzu yüksek tutmamız herkes için en önemli konu olmuştur. Kendinizi iyi hissetmeye, modunuzu yüksek tutmaya evde giydiğiniz kıyafetlerle başlamaya ne dersiniz? 

Büyük Beden Giyim İle Evde Ofis Şıklığını Yakala

Bir çoğumuzun home office çalıştığı bu dönemde, ofis için hazırladığımız kombinlerimiz de değişmiş durumda. Evden çalışmanın en büyük avantajı ise tabiki de bugün ne giyeceğim algısını yıkmış olması! Ofise giden her kadının en büyük derdi, sabah ne giyeceğim düşüncesiydi. Şimdi ise evden, rahat kıyafetlerimiz ile işlerimizi yürütmek ne kadar zevkli!

Her ne kadar rahatlık ve konfor temelimiz olsa da evden katılınan görüntülü toplantılar için en rahat taytımızın üzerine giydiğimiz bir gömleğimiz ya da yakasında dantel işlemeli şık bir trikomuz askıda mutlaka asılıdır. En şık ofis kombinimiz olan gömlek ve pantolonun yerini gömlek ve tayt ikilisi aldı. 

Böylece hem ofis şıklığını yakalamış oluyoruz hem de rahatımızdan taviz vermiyoruz. Gömlek ve triko benim için yeterli değil diyorsanız, o zaman minik bir inci küpeyle ya da halka küpe ile kombinleyebilirsiniz. 

Evde Kalıyoruz, Aktif Kalıyoruz

Sağlığımız için önemli olan spor, bugünlerde moralimizi yüksek tutmak ve stresimizi azaltmak için de hayatımızda oldukça büyük bir önem yer ediyor. Spor salonunda veya açık havada yapılan sporların yerini evde de yapabileceğimiz sporlar aldı. Stresimizi azaltmak için ya da evde geçirdiğimiz günlerde alınan kilolarımızdan kurtulmak için pilates, yoga, fitness hareketlerine başvuruyoruz. Spor yapmak kadar hareketlerdeki esnekliğimizin de kolay olması gerekiyor. Kolay hareket edebilmemiz için de rahat bir tayt veya eşofman ile tişört şart! 

Sadece spor yaparken değil, ailenizle oynadığınız oyunlarda veya puzzle yaparken de rahat kıyafetler giymek, geçirilen vakitten keyif almak için önemli.

Sizde evde kaldığınız süre boyunca rahat ve konforlu bir giysilerle geçirmek istiyorsanız büyük beden ev giyim sayfamıza hemen göz atabilirsiniz. Evde kalıyoruz, sağlıkla kalıyoruz...

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.