Bu Yaz Büyük Moda ile Çok Güzel

08 Temmuz 2019
Bu Yaz Büyük Moda ile Çok Güzel

 

Büyük Moda, 2019 yaz sezonunda her zaman olduğu gibi büyük beden kadın modasını belirlemeye devam ediyor.

 

Büyük beden kadınların tüm taleplerini dinleyerek hazırlanan özel kumaş ve model seçimleri yeni sezonda şıklıktan ödün verilmeyecek.

 

Yaz elbiselerinin ve özel davetlerin vazgeçilmez şık elbiselerinin yer aldığı koleksiyonda, doğal kumaşlara ve tasarımlara bolca yer verildi.

 

Sezonun tüm parçalarında yenilikçi ve genç büyük beden stiline sadık kalınarak büyük beden kadınların gerçek ihtiyaçları karşılandı.

 

Online alışverişte büyük beden kadınların en çok tercih ettiği web sitesi olan buyukmoda.com genişleyen ürün yelpazesi ile yepyeni bir platformun kapılarını aralıyor.

 

Spor veya şık, pantolon ya da etek, günlük ya da özel gün elbiseleri arasında seçeceğiniz birçok modele buyukmoda.com adresinden çanta, kemer ve aksesuar kombinleri de yapabilirsiniz.

 

Büyük beden kadınların tüm ihtiyaçlarını karşılayan Büyük Moda, bir önceki sezonda olduğu gibi yeni sezonda da gerçek büyük beden kadınlar ile cesur ve ses getiren çekimler yapmaya da devam ediyor.

 

Kadınların dayatılmış güzellik kalıplarına sıkışıp kalmalarına karşı duran Büyük Moda, 50 beden üstü kadınlar ile moda çekimleri yaparak sektörde yapılmamışları yapmaya devam ediyor.

 

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takipçileri ile iletişim halinde olan Büyük Moda, @buyukmoda instagram hesabı üzerinden de genç ve şık büyük beden kombin önerileri paylaşıyor.

 

Instagram için özel çalışmalar da yapan Büyük Moda, son trend IGTV videoları da hazırlayarak büyük beden influencer’lar ile işbirliği yapıyor.

Paylaş :
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.